Thor Karanlık Dünya bu akşam Sinemaskop'ta

thor-karanlik-dunya-bu-aksam-sinemaskopta
Tarih : 01 Kasım 2013, Cuma 13:18
Odin’in oğlu bu sefer dünyayı ve 9 diyarı düşmanlarından kurtarmaya çalışacak!

Mad Men ve Game Of Thrones dizilerinden tanıdığımız Alan Taylor’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Thor: The Dark World kamera arkası ile bu hafta Sinemaskop’ta!


Marvel’ın en sevilen süper kahramanlarından biri olan Thor sinemalara devam filmi ile geri dönüyor ve yepyeni bir maceraya atılıyor. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Idris Elba ve Anthony Hopkins’ten oluşan kemikleşmiş kadro kamera arkasında neler yaşadıklarını anlatıyorlar.


Amerika’nın en büyük iki çizgi roman şirketinden biri olan Marvel son üç yıldır öyle bir atak yaptı ki sinemalar süper kahramanlarla doldu. Çizgi roman severler olarak bundan da şikayetçi değiliz hani. Ve bu hafta Sinemaskop’u Marvel’in süper kahramanlarına ayırdık. Sinemaya yolu düşmüş tüm Marvel süper kahramanlarının soundtrackleri yükselecek!


Geçen koca bir haftada sinema dünyasında neler oldu… Hangi aktör,hangi rol için hangi yapım şirketi ile anlaşmış? Hollywood dedikoduları neler…


Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…
Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.…

Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…


Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 01 Kasım Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında... 

Thor: The Dark World (2013)

Thor: The Dark World7.2
Yönetmen: Alan Taylor
Filmin Özeti:

Tanrıların dünyanın ötesindeki mücadelesi devam ediyor. İlk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilen Thor, kendisini yenilmez yapan çekicini yeniden kullanmaya ve kendi hükümdarlığı olan Asgard’a geri dönmeye hak kazanmıştı. Ölümsüz Thor, Buz Devleriyle işbirliği yapan ve … devamı »

Filmin Künyesi

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri