Oscar Ödül Törenini kim sunacak

oscar-odul-torenini-kim-sunacak
Tarih : 02 Mart 2014, Pazar 23:40
Bu gece gerçekleşecek olan Oscar ödül töreninin sunucusu kim olacak. Bu özel geceyi hangi isim sunacak

2014 Oscar Ödül Töreni’nde çok eğlenceli anlara şahit olacağımız kesinleşti! Çünkü tören yapımcılarının yaptığı açıklamaya göre sunucu, komedi dünyasının başarılı isimlerinden olan Ellen DeGeneres olacak! Oscar’ı 2. kez sunacak olan Ellen bu konuda çok heyecanlı olduğunu açıkladı. İşte ödül töreninin yapımcıları Craig Zadan ve Neil Meron‘un yaptığı açıklama;


“Ellen DeGeneres Oscar törenini sunacağı için çok heyecanlıyız. Onun uzun süredir arkadaşı olan insanlar olarak, hep birlikte yapmak için bir proje bulmayı ümit ediyorduk ve hiçbir şey, Oscar töreni için bir takım olmaktan daha heyecan verici olamaz. Ellen‘ın sıcaklığı ve insanlığı sayesinde komedi dünyasına hediyesi olan birkaç ünlü var. O her yerde seviliyor ve Dolby Tiyatrosu’ndaki seyirci de, dünyanın dört bir yanında evlerinde izleyen izleyeciler de bu haber konusunda bizim olduğumuz kadar heyecanlı olurlar.”

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres
Görevleri: Oyuncu, Yazar, Yapımcı
Doğum Tarihi: 26 Ocak 1958 (61)
Hakkında:

Emmy-winning talk-show host Ellen DeGeneres was born in Metairie, Louisiana, a suburb of New Orleans. Her father, insurance salesman Elliot De Generes and her mother, a real-estate agent, were divorced when she was 16 years old. Her mother remarried, and her new husband, salesman … devamı »

Ellen DeGeneres

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri