Fast & Furious Fanatiklerine Vin Diesel'den teşekkür jesti

fast-ve-furious-fanatiklerine-vin-dieselden-tesekkur-jesti
Tarih : 23 Eylül 2013, Pazartesi 14:16
Gişede rekorlar kıran Fast & Furious serisinin başrol oyuncusu Vin Diesel, küçük bir video ile fanatiklerini selamladı.

Başarılı aksiyon filmi olarak hayatına başlayan Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) gördüğü yoğun ilginin ardından toplamda 6 filmlik bir seriye dönüştü. Hızını alamayan seri, gişe rekorları kırmasınında sayesinde yedinci filmi, Fast & Furious 7 ile 2014 Temmuz’unda bizlerle birlikte olacak. Filmin yıldızı Vin Diesel ise bu muazzam destekten ötürü filmlerin fanlarına bir teşekkür videosu çekti.

 

Ünlü yıldız çektiği videoda teşekkür ediyor ve kısaca sizler olmasaydınız, burada olamayacaktık diyor. Çekimlerin ilk gününde olduklarını belirten Diesel, ilk sahnenin az sonra çekileceğini ve yedinci F&F’a merhaba dediklerini söylüyor. Filmin starının 7 şeklinde verdiği selam da akıllara şimdiden kazındı bile!
 

Hizli Ve Öfkeli 6 (2013)

Hizli Ve Öfkeli 67.2
Yönetmen: Justin Lin
Filmin Özeti:

Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye … devamı »

Filmin Künyesi

Vin Diesel

Vin Diesel
Görevleri: Oyuncu, Yönetmen, Yazar, Yapımcı
Doğum Tarihi: 18 Temmuz 1967 (52)
Hakkında:

Vin Diesel was raised by his astrologer/psychologist mother and adoptive father in an artist's housing project in New York's Greenwich Village, never knowing his biological father. His first break in acting happened by chance, when at the age of seven he and his friends … devamı »

Vin Diesel

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri