Fast & Furious 7 Türkiye'de mi çekiliyor ?

fast-ve-furious-7-turkiyede-mi-cekiliyor
Tarih : 24 Eylül 2013, Salı 10:48
Efsanevi filminin çekimleri devam ederken, filmin ünlü oyuncusu Vin Diesel'ın resmi facebook sayfasından yapılan paylaşım, Türk hayranlarının dikkatini çekti.

Paylaşılan fotoğrafta ekip üyelerinin yer aldığı çardakta "Uyarı" yazan bir tabela tüm dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu. Bu tabelayla birlikte Twitter'da bu konu gündeme gelirken, bir kullanıcının konuyla ilgili cevabına "Türkiye, ya da bu dilin kullanıldığı başka bir ülke" şeklinde bir cevapla karşılık verildi. Şuan için hikaye kesinlik kazanmasada, Hızlı ve Öfkeli 7'nin Türkiye'de geçen bir hikayesi olabilir.
 

Hizli Ve Öfkeli 6 (2013)

Hizli Ve Öfkeli 67.2
Yönetmen: Justin Lin
Filmin Özeti:

Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye … devamı »

Filmin Künyesi

Vin Diesel

Vin Diesel
Görevleri: Oyuncu, Yönetmen, Yazar, Yapımcı
Doğum Tarihi: 18 Temmuz 1967 (52)
Hakkında:

Vin Diesel was raised by his astrologer/psychologist mother and adoptive father in an artist's housing project in New York's Greenwich Village, never knowing his biological father. His first break in acting happened by chance, when at the age of seven he and his friends … devamı »

Vin Diesel

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri