Cannes'ın açılış filmi belli oldu

cannesin-acilis-filmi-belli-oldu
Tarih : 29 Ocak 2014, Çarşamba 14:18
Cannes Festivali, bu yıl 'Grace Of Monaco' filminin gösterimiyle başlayacak. Yüksek bir bütçeye sahip olan filmde Grace Kelly'i ünlü aktris Nicole Kidman canlandırıyor.

Cannes festivalinin açılış filmi belli oldu. Cannes, bu yıl Monako Prensesi Grace Kelly'nin yaşamını konu olan 'Grace Of Monaco' filminin gösterimiyle başlayacak.

 

Yüksek bir bütçeye sahip olan filmde Grace Kelly'i ünlü aktris Nicole Kidman canlandırıyor. Filmde Oscar ödüllü oyuncu Grace Kelly'nin Hollywood'dan, Monako prensesliğine uzanan hikayesi anlatılıyor.

 

1982'de geçirdiği trafik kazasında ölen Kelly'nin ailesiyse filmin gerçeği tam olarak yansıtmadığı ve fazla masalsı olduğu görüşünde.

 

Merakla beklenen 'Grace Of Monaco' filminin gösterimiyle 14 Mayıs'ta başlayacak olan Cannes Festivali, 25 Mayıs'ta sona erecek. 

Grace Of Monaco (2013)

Grace Of Monaco5.6
Yönetmen: Olivier Dahan
Filmin Özeti:

Hollywood'un Altın Çağı'nın en büyük yıldızlarından biri olan Grace Kelly, kariyeriyle ilgili her şeyin yolunda gittiği bir dönemde aşık olur ve Monako prensi, Prens 3. Rainier ile yaşadığı aşk, onu çok sevdiği mesleğine son vermek zorunda bırakır. İkili, Yüzyılın Düğünü olarak adlandırılan görkemli bir düğünle evlendikten sonra ünlü aktris resmi olarak Monako prensesi olur. Saray hayatına ve bu … devamı »

Filmin Künyesi

Nicole Kidman

Nicole Kidman
Görevleri: Oyuncu, Yapımcı
Doğum Tarihi: 20 Haziran 1967 (52)
Hakkında:

Elegant redhead Nicole Kidman, known as one of Hollywood's top Australian imports, was actually born in Honolulu, Hawaii, to Australian parents Anthony (a biochemist and clinical psychologist) and Janelle (a nursing instructor) Kidman. The family moved almost immediately to … devamı »

Nicole Kidman

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri