Bill Murray, Hayalet Avcıları 3 filmi için ilk ipuçlarını verdi!

bill-murray-hayalet-avcilari-3-filmi-icin-ilk-ipuclarini-verdi
Tarih : 09 Eylül 2014, Salı 13:11
Yıllardır hakkında dedikodular yapılan Ghostbusters 3 filmi hakkında konuşan eski ekipten Bill Murray, kadın kahramanlara sıcak baktığını açıkladı.

Bir türlü gerçekleşemeyen yeni Hayalet Avcıları projesi Ghostbusters 3 için yeni bir gelişme söz konusu! Şimdiye kadar birden fazla kez senaryosu elden geçirilen, kadro konusunda ciddi sıkıntılar çeken ve özellikle de orijinal ekipten usta aktör Bill Murray'in yeni yapımda yer alma konusunda diretmesiyle gündemden düşmeyen film daha önce de dedikodusu yapıldığı gibi kadın kahramanlar ile geri dönebilir.

 

Oscar adaylığı sebebiyle düzenlenen Bill Murray Day etkinliğine katılan oyuncu, Toronto Film Festivali'nde yaptığı açıklamada erkeklerden değil, tamamen kadınlardan oluşan bir Hayalet Avcısı ekibi ile yeni bir filme sıcak baktığını açıklamış. İşin üzücü tarafı ise Murray'in fikrini halen değiştirmemiş olması. Yani oyuncu hala yeni kadroda yer almak istemiyor!

 

Bu hikayenin harika bir fikir olduğunu belirten Bill Murray, "böyle bir senaryoya sahip yeni bir Hayalet Avcıları filmini zevkle izleyeceğini" söylüyor.

Bill Murray

Bill Murray
Görevleri: Oyuncu, Yönetmen, Yazar, Yapımcı
Doğum Tarihi: 21 Eylül 1950 (69)
Hakkında:

Bill is the fifth of nine children born to Edward and Lucille Murray. He and most of his siblings worked as caddies, which paid his tuition to Loyola Academy, a Jesuit school. He played sports and did some acting while in that school, but in his words, mostly "screwed … devamı »

Bill Murray

TOP 5 Öne çıkan filmler

Arşivden dilediğiniz filme rahatça ulaşın

Editörün Seçimi Film Tavsiyeleri